לעיתים קרובות אני נוהג לסוע עם המשפחה שלי לאילת, לא רק בקיץ ובחגים, אלא אחת לחודשיים שלושה, לסוף שבוע ארוך או לעיתים אף יותר מזה. לאור העובדה שאנו מרבים לנפוש בעיר הדרומית, הבנו כבר מזמן שעדיף לנו בתור משפחה גדולה של שישה נפשות לשכור דירה בעיר ולא להזמין מקום בבית מלון בו אנו נאלצים לשכור לפחות שני חדרים, דבר שהופך את החופשה ליקרה מאוד.

כהרגלנו בקודש, ירדנו לאילת בחופשת פורים של הילדים על מנת להנות קצת מהשמש להירגע מחיי היום יום ושכרנו לנו דירה בעיר מרחק הליכה של עשר דקות מחוף הים והטיילת של העיר. בעל הדירה פגשאותנו ממש מיד שהגענו לעיר והעביר לנו את המפתח לדירה ששכרנו ברחוב ספיר. צ’יק צ’ק שמנו בה את החפצים והתיקים ומיד ירדנו לחוף הים על מנת להנות מקרני השמש.
לאחר ארוחת צהריים על חוף הים החלטנו לחזור למנוחת צהריים בדירה, אך כאשר הגענו לדירה גיליתי שמפתחות הדירה שקיבלנו מספר שעות קודם לא בכיס הבגד ים שלי. לאחר חיפוש קצר הבנו שהמפתחות כנראה נפלו לי במהלך השחייה בים או במהלך המשחקים על החול. הרמנו טלפון לבעל הדירה אבל גילינו שהוא יצא לפגישות במרכז הארץ ולא יכול להגיע כרגע. מיד החלטנו אני ואשתי לחפש מנעולנים באילת ולקרוא למנעולן על מנת שיפרוץ את הדירה ויחליף צילינדר. בעל הדירה הסכים גם הוא והחלטנו שנישא בהוצאות באופן שווה היות והוא אינו היה זמין לתת לנו מפתח חלופי ואני איבדתי את המפתח.
שירות מהיר ויעיל
המנעולן השני אליו צלצלנו מקרב רשימה של מנעולנים באילת שמצאנו באינטרנט התחייב להגיע לדירה תוך רבע שעה היות והחנות שלו נמצאת במרחק נסיעה קצר מהדירה שלנו בשדרות חטיבת הנגב. לאחר דקות ספורות הוא הגיע אל הדירה והחל במלאכת הפריצה שנמשכה דקות ספורות. לאחר מכן הוא החליף לנו את הצילינדר באחד חדש, דבר שלקח עוד מספר דקות, מה שגרם לנו להיות מרוצים מטיב השירות ומהירותו.

רשימת מנעולנים באילת
בית המפתח – שירות מנעולנות באילת, מציעים שירותי החלפת מנעולים ופריצת דלתות ורכבים 050-9995425.
עוזי כהן – שירותי שכפול מפתחות לרכב ופריצת רכבים וכספות 050-2226999.
הכוח לבטחון – מיכה המנעולן מציע שירותי פריצה לכספות, בתים ורכבים 052-3922260.