להינעל מחוץ לבית זוהי תמיד חוויה לא נעימה שברוב המקרים היינו יכולים למנוע אם היינו מעט יותר מרוכזים וזוכרים לקחת את המפתח שאנחנו עוזבים את הבית, או מקפידים לבדוק היכן המפתחות שלנו בכל רגע נתון במהלך היום.

אנו שומעים סיפורים שונים בכל יום על אנשים שננעלים מחוץ לבית כי שכחו את המפתח בעבודה, חלקם שכחו את המפתח בתוך הבית, בעוד שלחלקם נגנב התיק שבתוכו היו המפתחות של הבית ועוד כל מיני סיפורים. התפקיד שלנו בתור מנעולנים בחיפה הוא להגיע אליכם במהירות האפשרית היות ואנו יודעים כמה המצב עדין מבחינתכם, וכמה מלחיץ ומעצבן הוא יכול להיות. לא רק שאתם מבזבזים כעת זמן יקר בחיפוש המפתח, המתנה למנעולן ועוד, אלא אתם גם צריכים להוציא סכום כסף שכלל לא תכננתם להוציא על פריצת הדלת ועל החלפת הצילינדר.
רבים לא יודעים זאת אך ישנם מקרים שבהם נפרוץ את דלת הבית מבלי שנאלץ להחליף את הצילינדר. למשל אתמול נתקלנו במקרה ברחוב צפרירים בחיפה שבו אישה קראה לנו לפרוץ את הדלת ולהחליף מנעול. כאשר הגענו למקום שאלנו אותה אם הדלת נעולה או רק טרוקה, וברגע שהבנו שיש לנו עסק עם דלת טרוקה פרצנו אותה תוך שניות מבלי להחליף מנעול, כך שחסכנו לאותה אישה מאות שקלים ברגע אחד של אבחון המקרה.
פריצה לרכבים בחיפה
גם להינעל מחוץ לרכב זוהי תחושה מתסכלת לא פחות, וכמו כל דבר לא מתוכנן, זה יקרה לנו ברגע הכי פחות מתאים. לכן, אנו תמיד ממליצים להחזיק זוג מפתחות ספייר בבית או במקום נגיש אחר למקרה שמפתחות הרכב ננעלו בתוך האוטו. במידה לא עשיתם זאת תמיד תוכלו לצלצל למנעולנים בחיפה והסביבה אשר עוסקים בפריצה של רכבים.
• ניר כהן- פועל בחיפה והסביבה בתחום של פריצת דלתות, פריצת רכבים והחלפת כל סוגי המנעולים 050-5341100.
• יעקב כהן – מנעולן הפועל באיזור חיפה 24 שעות ביממה (לא בשבתות) מתחייב להגיע תוך חצי שעה מרגע הקריאה לכל בעיה בתחום מנעולי דלתות, פריצת דלתות ורכבים ועוד 072-392-4080.
• אריה מנעולים – פועל באיזור חיפה והקריות בתחום פריצת דלתות, פריצת רכבים, החלפת מנעולים ועוד 054-7624023.