כאשר אנו זקוקים לשירות של מנעולנים בטבריה, זה אומר בדרך כלל שקרתה לנו תקלה כלשהי ואנו חייבים כאן ועכשיו שירותי פריצה של מנעולן. בין אם ננעלנו מחוץ לבית מאחורי דלת נעולה או מאחורי דלת טרוקה ובין אם ננעלנו מחוץ לרכב כאשר המפתחות נשארו בסוויץ' או אבדו לנו. הדבר החשוב ביותר שאנו מצפים מהמנעולנים בטבריה כאשר אנו זקוקים לשירותים שלהם הוא אמינות ודייקנות.
אם ננעלנו מחוץ לבית או לרכב, זהו לבטח רגע מאוד מלחיץ עבורנו, הן בהיבט הסיטואציה עצמה ולעיתים גם בהיבט הזמן אם אנו ממהרים למקום מסוים, לפגישה חשובה, לקחת את הילדים מהגן וכדומה. לכן, ככל הנראה שהשאלה הראשונה שנשאל את המנעולן היא תוך כמה זמן הוא יכול להגיע אלינו, ולפי הערכת הזמן שהוא יתן לנו אנו נדע אם להזמין את שירותיו או להמשיך לחפש מנעולנים אחרים בטבריה.
זו הסיבה שתשובה כנה של המנעולן תשפיע רבות על הבחירה שלנו בשירותיו ולכן כה חשוב שהיא תשובה כנה ואמיתית. דבר נוסף שחשוב לא פחות הוא המקצועיות של המנעולן היות וברגע שאנו רואים שמישהו מתעסק לנו עם דבר כל כך פרטי, עדין ומסוכן, כמו הדלת של הבית או הרכב שלנו שלעיתים שווה מאות אלפי שקלים, הוא דבר לא נעים לכשעצמו. לכן, נרצה לדעת שהמנעולן אותו לבחרנו לבצע את העבודה, הוא מנעולן מקצועי אשר עבר הכשרות מתאימות לכך ולא פחות חשוב הוא העובדה שהוא מחזיק בתעודה ממשטרה ישראל המעידה על יושרו האישי והמקצועי. אז בפעם הבאה שתצטרכו מנעולן ברחוב שלמה המלך בטבריה כדאי שתבדקו את טיב ההכשרה של המנעולן שלכם.
תיקון מנעולים והחלפת דלתות
לא רבים יודעים, אך מנעולן הוא לא בעל מקצוע שמצלצלים אליו אך ורק בשעת צרה כאשר נתקענו מחוץ לרכב או מחוץ לבית. מנעולנים רבים מציעים גם שירותים של החלפת והתקנת דלתות חדשות לבית, החלפת צילינדר לבית, פעולה שמומלץ לבצע אחת לכמה שונות לאור הבלאי של המנעול.
מנעולנים המציעים שירותים בטבריה
אסף המנעולן – שירותי מנעולנות 24 שעות בטבריה, מציע שירותי החלפת מנעולים, שירותי פריצת דלתות לרכב ולבית 053-7209487.
אייל המנעולן – מציע את כלל שירותי המנעולנות כולל החלפות מנעולים ודלתות, פריצת דלתות רכבים ובתים 053-2971444.
רונן המנעולן – הסייפן 6 טבריה, מציע שירותי מנעולנות ופריצה 054-5603063.