אני ואשתי מתגוררים ברחוב וולפסון בנהריה, ממש בסמוך לשדרות הגעתון. אשתי, אשר נמצאת בבחודש התשיעי להריונה, קראה לי ערב אחד מחדר השינה ואמרה לי שזהו זה, היא חושבת שהגיע הזמן ללדת. מיד לקחתנו ארנק וטלפון ורצנו לאוטו על מנת לנסוע לבית חולים גליל מערבי, שנמצא מרחק של דקות בודדות נסיעה מהבית שלנו. ואכן, תוך שבע דקות כבר היינו בכניסה לחדר המיון של בית החולים ולאשתי נאמר שכנראה בשעות הקרובות היא תלקח לחדר הלידה. לאחר שהבנו שיש לנו מעט זמן עד הלידה, אשתי אמרה שאולי כדאי שאסע הביתה להביא את התיק שהיא הכינה לעצמה מבעוד מועד לקראת הלידה, שבו יש כלי רחצה לשהייה שלה בבית החולים, מספר בגדים להחלפה וספר לשעות המתות. זה הרגע שבו התחיל הסיוט שלי, שכן ברגע שהגעתי לאוטו, הבנתי שמפתחות האוטו לא בכיס שלי ולאחר הצצה לתוך האוטו ראיתי ששכחנו אותם בתוך הסוויץ'.
הרכב כמובן נעל את עצמו כחלק ממנגנון ההגנה של האוטו ואני מוצא את עצמי במגרש החנייה עומד מבלי יכולת להכנס לרכב. מיד חיפשתי מנעולנים בנהריה שמתמחים בפריצה לרכבים ולמזלי הרב המנעולן הראשון שצלצלתי אליו אמר לי שתוך רבע שעה הוא מגיע אליי לחניון של הבית חולים. אכן כך היה, ותוך עשרים דקות הרכב כבר היה פרוץ ואני הייתי בדרכי הביתה.
מפתחות הבית ננעלו בתוך הבית
ברגע שחשבתי שהסיוט נגמר גיליתי שגם מפתחות הבית שלי אינם עליי. צלצלתי לאשתי שנשארה כאמור בבית החולים לשאול אותה אם יש לה את המפתחות אצלה והיא אמרה שהיא לא לקחה כלום מלבד הפלאפון שלה. הבנתי שאני צריך שוב לאתר מנעולן שיפרוץ לי את הדלת היות והמנעולן שפרץ לי את הרכב כבר היה בדרך לקריאה נוספת ושוב חיפשתי מנעולנים בנהריה ולמזלי שוב מצאתי מנעולן שהגיע תוך עשרים דקות אליי הביתה ופרץ את הדלת הטרוקה של ביתי. למזלי לא הפסדתי את הלידה של אשתי תודות למהירות ויעילות המנעולנים שפגשתי.

מנעולנים שנותנים שירותי פריצה בנהריה
ניסים מנעולים – מנעולן בנהריה המתעסק בכל סוגי הדלתות לבית ולרכב 04-8118588.
ליאור שדה – מנעולן בנהריה ברחוב וולפסון 47, מציע שירותי מנעולנות ותיקוני דלתות 052-8766900.
ניר המנעולן – פועל בנהריה והסביבה ומציע שירותי תיקון דלתות, פריצת דלתות בתים ורכבים 052-5784934.