הילד שיחק עם הקוד לכספת והכספת לא נפתחת? ננעלתם מחוץ לבית בשעה מאוחרת? אתם מעוניינים להתקין מנעול עליון לדלת הבית שלכם? ואיזו מערכת אבטחה מתאימה לעסק שלכם? אם אתם תושבי העיר נתניה כאן תוכלו למצוא מספרי טלפון של מנעולנים בנתניה.

 

שם המנעולן מספר הטלפון
פישלר מנעולנים 052-5585032
 ארז מנעולים  1-800-38-20-10
 אמן המנעולים 052-578-4006
 רענן המנעולן  050-9205920

מנעולן מתמחה בפריצת מנעולים, אך עבודתו לא מסתיימת רק בפריצה והחלפת מנעולים.. כל הקשור לנושא המנעולים ובאבטחת הבית או העסק – נמצא בתחום האחריות של המנעולן. מנעולן יוכל גם לייעץ לכם על מצלמות אבטחה המתאימות לצרכים שלכם, ולהתקין את מערכת האבטחה בביתכם, מנעולן יוכל לפרוץ את הכספת שננעלה בטעות ולשכפל את השלט לרכב.

הגורו של המנעולים

מנעולן עובר הסמכה מיוחדת המכשירה אותו לייעץ בכל הקשור למנעולים. אם אתם מרגישים לא בטוחים מספיק בבית ומעוניינים להתקין מנעול נוסף הרי שהמנעולן  יוכל להתבונן בבית שלכם ולהמליץ על סוג המנעול, לייעץ בנושא מערכות אבטחה ולתת לכם מענה מלא לכל שאלה, כדי שתוכלו לישון בשקט בבית ובביטחון מרבי.

איש מקצוע שעבר הסמכה מלאה יוכל לתת לכם מענה גם עבור תקלות בנעילת הרכב. אם אתם מעוניינים לתקן את השלט הדיגיטלי של הרכב, או לשכפל שלט למקרה ביטחון זוהי משימה מעולה בשבילו.

בנושא הביטחון לא כדאי שלהיות שאננים ואם אתם נתקלים בשאלה או בתקלה באחד מהמנעולים, צרו קשר עם אחד המנעולים שברשימה והתייעצו עימו. תוכלו לקבל מידע מלא ומקצועי, בעת הצורך- להזמין את המנעולן אליכם כדי שיפתור את הבעיה כאן ועכשיו. התשלום למנעולן יעשה לפי זמן ביצוע העבודה ותוספת עבור עלות החומרים שנקנו עבור ביצוע העבודה, עם יתרון נוסף- תיאום מראש אינו כרוך בעלות נוספת של הזמנת מנעולן למקרה חירום. אז למה אתם מחכים? הביטחון שלכם קודם לכל, הזמינו מנעולן היום ושנו בביטחון עוד הלילה.