רכשתם דלת חדשה ואתם מחפשים מתקין? אל תפשרו על "מאכרים" שיבצעו עבודה לא נכונה, ובחרו רק במנעולן מוסמך- שיתקין בצורה בטוחה את הדלת החדשה.

מפצח המפתח 09-9571245
איכות המנעול 1800-255656
גלי מנעולים 0503626718
נדב מנעולים 09-7722949
מנעולן רעננה 097425385

מנעולן ברעננה אחראי בכל הקשור למנעולים, כספות, דלתות ואף ייעוץ מקצועי בנושא הביטחון שלכם. בכל נושא הקשור למנעולים -אל תבחרו בבעלי מקצוע לכאורה שאינם יודעים את העבודה, כי הביטחון שלכם מונח על כף המאזניים. בחרו רק במנעולן ברעננה המוסמך לביצוע העבודה.

לא מתפשרים על פחות ממנעולן מקצועי ברעננה

התקנת דלת חדשה חייבת להיעשות על ידי בעל מקצוע- מנעולן מוסמך ובעל ניסיון. בכדי לבצע התקנת דלת חדשה לא מספיק לקרוא מדריכי עשה זאת בעצמך, או לסמוך על השכן עם ידי הזהב. התקנת דלת חדשה מצריכה ניקוב חורים של פיני המנעול במיקום המדויק בקיר, כדי שהדלת תפתח ותיסגר בצורה חלקה. טעות בהתקנת דלת חדשה עלולה לגרום לנזק בקיר ולנזק של הדלת, ומלבד הנזק החומרי- גם פגיעה בביטחון שלכם.

דלת חדשה שאינה מותקנת כראוי עלולה לא להיפתח בעת חירום או דווקא כאשר אתם רוצים להיכנס הביתה כשסופה משתוללת בחוץ. קריאה לפורץ מנעולים תדרוש גם זמן- עד שפורץ המנעולים יגיע, וגם עלות נוספת שום שמדובר בקריאת חירום. יש דברים שלא שייך לחסוך בהם כסף- והתקנת דלת חדשה היא אחד מהם. הסיבוכים והנזקים עלולים להיגרם מהתקנה לא נכונה של הדלת, יעלו עשרת מונים מעלות איש המקצוע.

ריכזנו עבורכם רשימה של מנעולנים ברעננה, בעלי ניסיון מעשי בשטח ו-וותק לאורך שנים. אם בשעה טובה רכשתם דלת חדשה, התקשרו למנעולן ברעננה שיתקין עבורכם כראוי את הדלת. תיאום מראש עם מנעולן ברעננה יעלה לכם פחות מקריאת חירום, והמחיר יגבה רק לפי זמן העבודה בפועל.